Sukces Pisany Szminką

 

24 października 2012 roku odbyła się konferencja z cyklu „Sukces pisany szminką” organizowana przez Olgę Kozierowską, założycielkę i pomysłodawczynię projektu promującego kobiety aktywne, przedsiębiorcze, twórcze i niezależne. Talent i niecodzienne umiejętności Olgi, czynią z każdej konferencji żywy, pełen emocji spektakl, w którym dzięki osobowości gospodyni, każda z zaproszonych Pań, czuje się wyjątkowo. Tym razem sukces napisany został aloesowo.


Gościem specjalnym konferencji została Pani Bogumiła Sroka, Szafirowy Menedżer firmy Forever Living Products. Dwunaste piętro Zebra Tower opanowało 160 przedsiębiorczych kobiet z całej Polski. Designerskie wnętrza BussinesLink, zapewniły świetną atmosferę. W pierwszej części konferencji wystąpił dr Leszek Melibruda, psycholog, trener biznesu i autor wielu książek oraz profesor Magdalena Środa.

Firmę FLP reprezentowała Pani Bogumiła Sroka, która opowiadała o swojej niezwykłej przygodzie związanej z biznesem MLM. Pani Bogumiła mówiła o zaletach struktury, w których każdy przedsiębiorca jest siłą marketingową i sprzedażową, a produkty oparte na aloesie, pozwalają na podniesienie jakości i komfortu naszego życia. Niezwykłym przesłaniem firmy jest chęć pomocy każdemu, kto nie boi się zmian i jest gotowy na naukę nowego zawodu i osobisty rozwój.

Na spotkaniu promowałyśmy produkty Forever. Na specjalnie przygotowanym stoisku dostępne były kosmetyki, suplementy, miąższ aloesowy, ulotki i wszystkie merytoryczne informacje na temat Firmy. Ogromne zainteresowanie, ciekawość i niekończące się pytania wzbudziła herbatka aloesowa oraz szminka aloesowo-propolisowa , którą otrzymały wszystkie uczestniczki. Wśród kobiet obecnych na konferencji rozlosowano liczne nagrody i niespodzianki.

Bogusia otoczona szczelnie wianuszkiem dziennikarzy udzielała wywiadów i pozowała do zdjęć. Znakomita atmosfera spotkania jest do obejrzenia na stronie www.sukcespisanyszminka.pl

O czym z radością zawiadamiają;
Marta Górska i Ula Pawlak
Warszawski Team FLP

Pin It on Pinterest

Share This