Greenhorn Creek Ranch

Global Leadership Team (GLT) to najwięksi światowi liderzy Forever, którzy w poprzednim roku kalendarzowym zrealizowali obroty powyżej 7.5K CC.

Na spotkaniach, które odbywają się przed Eagle Managers Retreat, członkowie GLT dołączają do zarządu Forever, by rozmawiać o przyszłych strategiach, brać udział w wyjątkowych zajęciach i po prostu świetnie się razem bawić!

W 2014 roku do tego elitarnego grona po raz pierwszy zakwalifikowali się liderzy z Polski: Diamond-Sapphire Managerowie Bogumiła i Jan Srokowie. Wraz z resztą GLT polecieli najpierw do Reno, gdzie spędzili noc w ekskluzywnym ośrodku Peppermill, a następnie wyruszyli na pustkowia północnej Kalifornii, do Greenhorn Creek Ranch. To niesamowite, autentyczne ranczo kowbojskie na kilka dni stało się ich domem.

Po przyjeździe na miejsce ujawniono hasło tegorocznego szczytu: Unplugged. Liderzy zostali zachęceni do odłożenia na czas pobytu laptopów, tabletów i smartfonów, by móc skoncentrować się na najważniejszych aspektach spotkania: relacjach, przyszłych planach i relaksie.

Przeprowadzono bardzo konstruktywne rozmowy na temat dalszego rozwoju, ale również jeżdżono konno, strzelano do rzutek, bawiono się przy karaoke i ucztowano na plenerowym obiedzie w dzikiej puszczy otaczającej ranczo.

Szczyt GLT 2014 był wyjątkowym wydarzeniem, podczas którego zacieśniły się przyjaźnie, a wszyscy świetnie się bawili. Przez chwilę najwięksi światowi liderzy byli „unplugged”, ale możecie być pewni, że wrócili do domów z ogromną energią i skupieniem na przyszłości biznesu, nie tylko swojego, ale i całej naszej wspaniałej firmy Forever.

Artykuł pochodzi z miesięcznika Forever numer 01/2015 rok.

glt2

Pin It on Pinterest

Share This