III edycja konkursu
Polish National Sales Awards

16 czerwca 2011 roku w Convention Centre warszawskiego Hotelu Hilton odbyło się rozdanie nagród III edycji konkursu Polish National Sales Awards – wydarzenie roku w sektorze sprzedaży. W kategorii Menedżer Branży MLM zwyciężyła Bogumiła Sroka Diamentowo-Szafirowy Menedżer firmy Forever Living Products.

Polska edycja PNSA ma na celu wyłonienie i nagradzanie tych ludzi biznesu, którzy swoim działaniem i postawą, pozytywnie wpływają na kształtowanie się rynku, wzbudzając i przekazując swojemu środowisku zaufanie.

Ambicją PNSA jest stać na straży tych wartości i nagradzać najbardziej wyróżniające się inicjatywy. Wyróżniamy i zachęcamy do przyglądania się dokonaniom pojedyńczych ludzi i instytucji. Miejmy odwagę zdobyć więcej, jeżeli tam będzie nasze serce to i ciało za tym podąży! – pisze Elżbieta Pełka – Prezes Polish National Sales Awards.

Kandydaci rywalizowali ze sobą w 9 kategoriach. 24 finalistów, z pośród których wyłoniono 7 laureatów wybrały Komisje Sędziowskie pod nadzorem Kapituły Sędziowskiej Konkursu oraz PwC.

Tegoroczne wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Ministra Gospodarki Waldemara Pawlaka.

IMG_0648

Pin It on Pinterest

Share This