Global Rally – Hawaje, 2013

Global Rally Forever Living Products 2013 na Hawajach to ogrom emocji, radości i dziewięć cudownych dni oraz dziewięć nieprzespanych nocy.

Znowu mieliśmy okazję spotkać się z kilkoma tysiącami dystrybutorów Forever z całego świata. Pierwszy Global Rally w historii Forever to było wyjątkowe święto i celebracja we wspaniałym Hilton Hawaiian Village Waikiki Beach Resort. Mieliśmy okazję cieszyć się z pięknej plaży Waikiki, która nie bez powodu uznawana jest za najwspanialszą na świecie. Zwiedziliśmy też inne urocze miejsca na wyspie, korzystaliśmy z wielu atrakcji i oczywiście braliśmy udział w trzydniowym, niezwykłym spektaklu biznesowym, przygotowanym przez Rexa i Gregga Maughanów oraz ogromną ekipę firmy Forever.

No i to, na co wszyscy czekali: nowy Chairman’s Bonus, wyjątkowy program motywacyjny, z którego skorzystało również kilku Managerów z Polski. A w tym roku rozdano czeki na rekordowo wysoką kwotę – ponad 20 milionów dolarów.Warto było powalczyć o kawałek tak wspaniałego, foreverowskiego „tortu”.

Cieszymy się ogromnie z naszego czeku i dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu.

Mamy nadzieję, że w tym roku o wiele więcej osób wykorzysta szansę, jaką stworzył Rex Maughan, zrealizuje wspaniały program Chairman’s Bonus i odbierze swoją nagrodę na Global Rally 2014, który odbędzie się w Londynie.

To, co bardzo motywuje do pracy, planowania awansów i prawidłowej budowy grupy managerskiej to wiadomość, że w 2014 roku Eagle Managerowie polecą do Stanów Zjednoczonych. W tym roku Sardynia, a za rok wspaniała Kalifornia i Teksas w USA.

To wielkie wyzwanie dla każdego. Okres kwalifikacji dopiero rusza, więc nawet osoby zaczynające budowanie swojego biznesu FLP mają szansę na kwalifikację, jeżeli tylko potraktują współpracę z Forever poważnie.

Dziękujemy za wszystkie serdeczności, sms-y oraz e-maile z gratulacjami. Serdecznie pozdrawiamy z pięknej Arizony!

Bogumiła i Jan Sroka

Pin It on Pinterest

Share This