Bogumiła i Jan Srokowie
Elita Forever

Polish-February-2014-newsletter.pdf-12

Rok 2013 był wspaniały. Wszystko co zaplanowaliśmy w styczniu, zostało zrealizowane: zarówno nasze plany związane z rozwojem struktur Forever, jak i te prywatne.

W kwietniu: Global Rally na Hawajach, wyjątkowe święto, spotkanie kilku tysięcy dystrybutorów Forever z całego świata. Wiele emocji, radości i dziewięć cudownych dni. No i to, na co wszyscy czekali: Chairman’s Bonus – wyjątkowy program motywacyjny. Oprócz nas czeki odebrali również: Urszula Zyskowska, Maria i Jacek Bartkowiakowie, Wiesława i Adam Spyrowie oraz Magdalena Strojna.

Rozdano czeki na rekordowo wysoką kwotę – ponad 20 milionów dolarów. Warto było powalczyć o kawałek tak wspaniałego, „foreverowskiego tortu”. Cieszę się, że mogliśmy spędzić ten czas również z naszym synem Sebastianem, synową Marzenką i wnukiem Kacperkiem.

Z Hawajów polecieliśmy na dwa miesiące do naszego domu w Arizonie. Tym razem gościliśmy naszych Managerów – Grażynę i Sergeya Poremov, którzy dynamicznie rozwijają swoje struktury.

Pobyt w Arizonie to nie tylko wypoczynek, ale również wiele szkoleń prowadzonych dla tamtejszych dystrybutorów, wizyty w Biurze Głównym, spotkania z Rexem Maughanem i szkolenia/warsztaty kosmetyki kolorowej zakończone certyfikatem. To także awans na pozycję Senior Manager mojej siostry Ireny, która mieszka w Arizonie oraz wylot na szkolenie chicagowskich struktur managerskich zbudowanych przez Marylę i Wiesława Grotyńskich.

W czerwcu: powróciliśmy do Polski i… praca, praca, praca.

W lipcu: od dawna planowany wylot do Finlandii, do rodziny męża naszej córki i spotkanie z fińskim Top Liderami Forever.

We wrześniu: też od dawna planowana wyprawa samochodem do Toskanii, tym razem z córką Klaudią i jej mężem Tomim. Ta podróż była dla nas wielkim przeżyciem, a dla Jana inspiracją do zaprojektowania i tworzenia nowych obrazów ceramicznych o tematyce toskańskiej.

16 września w Katowicach na Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw odebrałam Certyfikat Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet. To duże wyróżnienie i mobilizacja do dalszej aktywnej pracy, inspirowania i wspierania kobiet do zakładania własnej działalności gospodarczej. Mimo tak atrakcyjnych wyjazdów, zrealizowaliśmy wszystkie plany związane z rozwojem struktur Forever, wprowadziliśmy wiele nowych osób, zorganizowaliśmy szkolenia w wielu miastach w Polsce, wykreowaliśmy kilka nowych struktur i co najważniejsze, już na koniec listopada mieliśmy skończony program Chairman’s Bonus. Podczas Global Rally w Londynie będziemy odbierać czek z Urszulą Zyskowską i Magdaleną Strojną, które też zrealizowały ten program.

Najważniejszym naszym planem na 2013 rok było wypracowanie z grupą 7500 case credits, uzyskanie kwalifikacji Global Leadership Team i awansowanie do grupy 20 najlepszych liderów Forever na świecie.

Plan ten został zrealizowany z dużą nadwyżką. Na koniec grudnia mieliśmy 7773 case credits i wzrost punktów niemanagerskich w stosunku do roku poprzedniego o 90%.

Nie byłoby takich efektów, gdyby nie planowanie, systematyczna praca i szkolenia – nie tylko w realu, ale także z wykorzystaniem Skypa i konferencji internetowych – webinarów.

Zakończyliśmy rok wspaniałym balem sylwestrowym z grupą naszych najlepszych liderów – Urszulą Zyskowską, Marią i Jackiem Bartkowiakami, Wiesławą i Adamem Spyrami, Ewą i Januszem Wiśniewskimi oraz grupą aktywnych dystrybutorów, przyszłych Managerów.

A rok 2014?

W styczniu wchodzimy po raz siódmy w program nazywany samochodowym.

Utrzymanie się w grupie Global Leadership Team, zrealizowanie Chairman’s Bonus, pozyskanie wielu nowych dystrybutorów i współpraca z tymi, którzy akceptują nasz system szkoleń. Systematyczne szkolenia internetowe – webinary.

Ten rok rozpoczynamy szkoleniem i warsztatami, na które zaprosiłam wszystkich zamierzających w tym roku zrealizować program Eagle Manager i Chairman’s Bonus, a również wielu Dystrybutorów z mojej grupy bezpośredniej, planują- cych w tym roku awans na Managera.

Jesteśmy szczęśliwi, że to dla nas Biznes Rodzinny.

Nasze dzieci – Klaudia Linja-aho i Daniel Sroka, nasze synowe – Marzena Sroka i Celina Sroka oraz moje siostry – Halina Latos, Irena Szczęsna-Platacz i Dorota Pawłowska, aktywnie współpracują z Forever.

Mamy w naszej strukturze wielu wspaniałych liderów – partnerów biznesowych.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu. Bardzo zależy nam na tym, żeby jak największa grupa Managerów korzystała nie tylko ze szczodrego planu marketingowego, ale realizowała także wszystkie programy motywacyjne, jakie przygotował dla nas Rex Maughan.

Wizja, planowanie – wyznaczanie celów, koncentracja, działanie.

Życzymy z całego serca, aby każdy osiągnął to, co zaplanuje.

Polish-February-2014-newsletter.pdf-13

Forever 02.2014 Poland Bogumila and Jan Sroka

Pin It on Pinterest

Share This