Blask Diamentów

01

02

Tegoroczna impreza Global Rally była dla nas wielkim wydarzeniem, ponieważ zrealizowaliśmy nasz plan – osiągnęliśmy pozycję Diamond Managerów, by na scenie w Johannesburgu odebrać awans z rąk Rexa Maughana. Do Johannesburga przylecieliśmy kilka dni wcześniej z naszym dyrektorem Jackiem Kandeferem, żeby spotkać się z Rexem Maughanem, Greggiem Maughanem, całym Zarządem Forever i grupą Global Leadership Team.

03
04

Pierwszy dzień po przylocie spędziliśmy w pięknym Hotelu Michelangelo, by następnego dnia z całą grupą Liderów GLT pojechać na safari, gdzie na obszarze 100 hektarów przygotowano dla nas komfortowe namioty, byśmy mogli kilka dni spędzić w sposób wyjątkowy. To wspaniały czas spotkań, wykładów, przyjaznych rozmów, wspólnego biesiadowania. Zapewniono nam wiele atrakcji. Przejażdżki na wielbłądach, safari, lot balonami nad sawanną i wiele innych. To dla nas wielka radość, że wśród 10 milionów Przedsiębiorców Forever jesteśmy w grupie GLT, 32 najlepszych Liderów świata. Jesteśmy informowani o planach, kierunku rozwoju firmy Forever, zmianach, jakie są planowane. To dla nas wielkie wyróżnienie.

06

Po kilku dniach spędzonych z grupą GLT wróciliśmy do Johannesburga, żeby uczestniczyć w ogromnej imprezie Global Rally Forever. W hotelu Michelangelo czekała już na nas polska grupa. Johannesburg przywitał nas udekorowanymi ulicami z rozwieszonymi flagami z napisem Global Rally Forever i tu również czekało na nas wiele atrakcji oraz to, co najważniejsze, dwa dni wielkiego świętowania. W Global Rally wzięło udział około 10 tysięcy Przedsiębiorców Forever ze 160 krajów świata. W ciągu dwóch dni rozdano kilkaset czeków osobom, które zrealizowały program Chairman’s Bonus, na łączną kwotę ponad 26 milionów dolarów. Dzięki temu, że Marysia i Jacek Bartkowiakowie, Wiesia i Adam Spyrowie i Urszula Zyskowska odbierali swoje czeki, my zakwalifikowaliśmy się na drugi poziom.

07

Największym przeżyciem dla nas na Global Rally było nasze wyjście na scenę, aby odebrać diamentowe odznaczenia. To były wielkie emocje i wielkie wzruszenia. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zrealizowaliśmy kolejny cel, wspięliśmy się na kolejny szczyt. Ale to, co najpiękniejsze w tym naszym biznesie, to droga, którą idziemy, to poznawanie wspaniałych ludzi, inspirowanie ich, wspieranie i potem wielka radość, kiedy oni osiągają kolejne awanse. W Johannesburgu świętowaliśmy również awans Marysi i Jacka Bartkowiaków na pozycję Sapphire Managerów.

08

Wierzymy w to, że coraz więcej Liderów, Przedsiębiorców Forever, pójdzie za przykładem tych Liderów, którzy realizują wszystkie programy. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu. Dziękujemy też naszemu dyrektorowi Jackowi Kandeferowi, który zainspirował nas do awansu na pozycję Diamond Managerów. Dziękujemy naszym nowym Managerom: Kindze Pawluszek, Małgosi Milanowskiej i Piotrowi Vogelgesang za mobilizację i realizację zaplanowanych awansów. Dziękujemy wszystkim za gratulacje i serdeczność. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie żałujemy sił, prowadząc wiele szkoleń i rozmów indywidualnych, by jak najwięcej

09
 osób nie tylko osiągało kolejne awanse w planie marketingowym, ale realizowało wszystkie programy motywacyjne jakie mamy w Forever: Eagle Manager Retreat, Forever2Drive, Global Rally, Chairman’s Bonus i Gem Bonus. Nie ma żadnych ograniczeń, każdy może osiągnąć to, co zaplanuje dziś, jeżeli będzie wytrwale realizował swoje marzenia, pomagając innym w realizacji ich planów.

Wierzymy w to gorąco, że o wiele więcej polskich Przedsiębiorców Forever zakwalifikuje się na Global Rally 2017 w Dubaju i Eagle Manager Retreat Barcelona – Monte Carlo – Roma.

10
00

 

Pin It on Pinterest

Share This