Agnieszka, Australia, Arizona, Aloes

 

Przyjeżdża do nas nasza dobra znajoma: Agnieszka Perepeczko, którą pokochaliśmy za jej rolę Simony w serialu M-jak miłość.

Spotkanie z nią pt. „Australia, Agnieszka, Arizona, Aloes” odbędzie się w …

 

 
Agnieszka Perepeczko – aktorka, modelka, fotogafka i pisarka. Jej książki stały sie bestselerami. W swej ostatniej książce z która przyjedzie do nas:
pt. „Strzał w Dziesiątkę czyli 10 lat młodsza w 10 dni” gwiazda odkryje swoje tajemnice jak długo pozostać młodą i zachować radość życia.
Jak ona to robi? Agnieszka Perepeczko nikogo nie pozostawia obojętnym, ale nawet jej krytycy muszą przyznać, że absolutnie nie wygląda na swoje lata. Jej książka Strzał w Dziesiątkę czyli 10 lat młodsza w 10 dni to prawdziwa bomba intymnych sekretów gwiazdy zdradzającej jak żyć kolorowo, wyglądać atrakcyjnie, tryskać zdrowiem i humorem. Wierzymy aktorce bo kto jak kto, ale ona umie czerpać z życia całymi garściami. Ostrzegamy czytelniczki: uwaga, ta książka może zmienić wasze życie!
 
Aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej. Pracowała w warszawskich teatrach: Dramatycznym i Rozmaitości. Przez 11 lat była aktorką Teatru Komedia w Warszawie. W latach 70-tych znalazła się po raz pierwszy w Australii, gdzie została zaproszona jako modelka przez Australian Wool Corporation z tytułem: „Ambasadorki Polskiej Wełny.”
W latach 80-tych wyjechała do Australii na dłużej. Zajęła się fotografią prowadząc studio fotograficzne Family Tradition Photo. Pracowała też jako aktorka w serialach i filmach (zagrała w serialu „Prisoner”, „Country Practice”, „Flying Doctors” oraz główną rolę w australijskim filmie „Dead to the World”). W 2003 otrzymała propozycję zagrania w serialu M jak Miłość. Popularność roli Simony przerosła oczekiwania twórców serialu. Przebojowa Simona stała się jedną z ulubionych serialowych postaci przynosząc aktorce renesans popularności. Poza sukcesami na ekranie Agnieszka Perepeczko z powodzeniem pisze bestsellerowe poradniki dla kobiet, które przysporzyły jej rzesze fanek. Najpopularniejsze z nich to Babie Lato czyli Bądź Szczęśliwa cale życie, Śniadanie w łóżku i inne rozkosze… kulinarne i najnowsza Strzał w Dziesiątkę.

Pin It on Pinterest

Share This