Programy motywacyjne

To, co mnie najbardziej fascynuje w firmie Forever Living Products, to nieporównywalny system wynagrodzeń, który obowiązuje w niezmienionej formie od 33 lat. Firma ma swoje przedstawicielstwa już prawie w 150 krajach i wszędzie możemy budować swój biznes. Uczymy się więc zawodu międzynarodowego.
 

 

To, co mnie najbardziej fascynuje w firmie Forever Living Products, to nieporównywalny system wynagrodzeń, który obowiązuje w niezmienionej formie od 33 lat. Firma ma swoje przedstawicielstwa już prawie w 150 krajach i wszędzie możemy budować swój biznes. Uczymy się więc zawodu międzynarodowego.
 
Plan marketingu jest doskonały, ale to, co zachęca do rozwijania struktur to wiele programów uznaniowych dla tych, którzy poważnie potraktują współpracę z Forever.
 
Już po pierwszych siedmiu mięsiącach aktywnej pracy zakwalifikowaliśmy się do Programu Motywacyjnego, nazywanego potocznie samochodowym. Jest to dodatkowa premia z przeznaczeniem na sfinansowanie zakupu dowolnie wybranego przez uczestnika środka trwałego. Dystrybutorzy z reguły przeznaczają premię z Programu Motywacyjnego na zakup samochodu, mieszkania lub domu. (Szczegóły w Zasadach Działalności.) W tym roku już po raz szósty „weszliśmy” w ten program, który jest wypłacany przez kolejne 36 miesięcy. Firma Forever zapłaciła nam już za 4 samochody, a teraz spłaca kredyt, jaki zaciągneliśmy na budowę domu naszych marzeń. Po dziewięciu miesiącach od podpisania umowy uzyskaliśmy kwalifikację do kolejnego, niezwykle atrakcyjnego programu, jakim jest wyjazd na Super Rally FLP do Stanów Zjednoczonych. Te imprezy zawsze są w sierpniu i bierze w nich udział, na koszt firmy Forever, kilka tysięcy najlepszych dystrybutorów z całego świata. Zjazd trwa 3 dni, a po Zjeździe jesteśmy zapraszani na wycieczkę: zwiedzanie ogromnej fabryki w Dallas, skąd produkty aloesowe są wysyłane do wszystkich krajów, plantacje aloesowe w McAllen przy granicy z Meksykiem, zwiedzanie pięknego Biura Głównego w Scottsdale w Arizonie, trzy dni w Las Vegas. Firma pokrywa oczywiście koszty przelotu i pobytu w luksusowych hotelach, do tego dostajemy jeszcze „kieszonkowe”. Początkowo to było 500$, a teraz, kiedy jesteśmy w grupie VIP-ów są to 2 000$.
 
Po roku pracy, kiedy awansowaliśmy na pozycję Sapphire Managerów – kolejne nagrody: wyjazd na wycieczkę w dowolne miejsce w Europie oraz Gem Bonus, czyli dodatkowa premia wypłacana co miesiąc. W naszym przypadku około 12 000 złotych miesięcznie.
 

Po 19 miesiącach zakwalifikowaliśmy się na Zjazd Światowy na Tajwan, do Hongkongu, Makao i Chin. Są to Zjazdy w których biorą udział Dyrektorzy Generalni i jedna lub dwie pary najlepszych liderów w kraju z całego świata. Aż trudno uwierzyć ile wspaniałych chwil przeżyliśmy w ciągu 16 lat naszej współpracy z Forever Living Products. Kolejne Zjazdy w których braliśmy udział to: Polska, Czechy, Węgry, Brazylia, Argentyna, Paragwaj, Urugwaj, Australia, Nowa Zelandia, Meksyk, Filipiny, Japonia, Malezja, Singapur, Indonezja, RPA, Zimbabwe, Zambia, Grecja, Turcja, Dania, Szwecja, Norwegia. W niektórych krajach byliśmy kilka razy.
 
Po trzech latach pracy zakwalifikowaliśmy się do Profit Sharing, czyli Podziału Zysków Prezydenckich i dla nas to była wielka kwota – ponad 280 000 złotych, ale w tej chwili kiedy firma Forever rozwija się niezywkle dynamicznie na całym świecie, co roku wiele milionów dolarów jest przeznaczonych do podziału dla wszystkich, którzy zrealizowali kwalifikację, a największe czeki w Europie to 300 – 600 tysięcy euro. To jest „trzynasta pensja” dla najlepiej pracującyh liderów. Najwyższy czek w historii FLP otrzymał Rolf Kipp z Niemiec – ponad 1 000 000 dolarów.
 
Wielu dystrybutorów z Polski i z całego świata wykorzystało szansę jaką stworzył Rex Maughan milionom ludzi na świecie. Tu nie ma żadnych ograniczeń.
 
Każdy kto spełnia warunki opisane dokładnie w Zasadach Działaności może korzystać z programów motywacyjnych. Niezależnie od tego jaki życiowy cel jest Twoim marzeniem, dzięki firmie Forever możesz go zrealizować.
 
Z całego serca życzę odwagi w realizacji wyznaczonych celów!

Pin It on Pinterest

Share This